Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Serwis gerda i innych

SERWIS ZAMKÓW GERDA I INNYCH

Gerda to jeden rodzimych potentatów w produkcji zamków i drzwi. Polacy od lat wybierają tę markę zarówno do niewielkich mieszkań, jak i domów jednorodzinnych. Jeżeli również Ty na nią postawiłeś i przydarzyła Ci się awaria, jako serwis jesteśmy do Twojej dyspozycji – zajmujemy się zarówno zamkami, jak i drzwiami.

Naprawa

Drzwi i zamki Gerda słyną z wysokiej jakości, trwałości i wytrzymałości, dzięki której możesz je użytkować bez żadnych problemów przez wiele długich lat. Czasami przychodzi jednak moment, gdy pojawia się mniejsza lub większa awaria i potrzebna jest naprawa zamków i drzwi. Nie ignoruj jej, bo niedziałający zamek i zepsute drzwi, które nie stanowią żadnej przeszkody dla potencjalnego włamywacza, to zagrożenie dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych. Bez względu na przyczyny awarii zapewniamy Ci fachową pomoc. Proponujemy skuteczną i szybką naprawę od ręki, która przywróci Twój zamek lub drzwi do stanu świetności.

Montaż

Montujemy zamki i drzwi Gerda niezależnie od wybranego przez Ciebie modelu. Dbając o Twoje domowe bezpieczeństwo, przykładamy ogromną wagę do precyzji montażu. Wykonujemy staranny pomiar, pomagamy w wyborze odpowiednich drzwi i zamków, a następnie wstawiamy je do Twojego domu lub mieszkania. Pracujemy bezinwazyjnie i nie pozostawiamy po sobie śladów.

Wymiana

Powodów, dla których konieczna jest wymiana zamków i drzwi Gerda, można wyróżnić wiele, począwszy od zgubionych kluczy, poprzez awarię i zepsucie, skończywszy na inwestycji w lepsze produkty. Zanim jednak zabierzesz się za wymianę, pamiętaj, aby powierzyć jej wykonanie w ręce fachowców – w przeciwnym razie nowy zamek albo drzwi mogą nie spełniać swych funkcji w odpowiedni sposób. Zaufaj naszemu zespołowi i miej pewność, że wszystko działa tak, jak powinno.

Serwis

Jeżeli chcesz, aby Twój zamek i drzwi Gerda z powodzeniem służyły przez wiele lat, zapewnij im serwis wysokiej jakości. Zadbaj o regularny przegląd i fachową konserwację, aby czuć się bezpiecznie w swoich czterech ścianach. Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów, którzy świadczą serwis zamków i drzwi. Już dziś jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Doradztwo

Drzwi i zamki Gerda to wybór na lata i opłacalna inwestycja, która zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz estetyki. Jeśli chcesz się nimi cieszyć, wybierz model dopasowany do Twoich potrzeb i warunków, jakimi dysponujesz. Wiemy, że nie jest to łatwe, ponieważ istnieje wiele różnych czynników wpływających na ostateczną decyzję, dlatego proponujemy fachowe doradztwo w zakupie zamków i drzwi. Z nami znajdziesz produkty odpowiadające Twoim wymaganiom i możliwościom finansowym.

Mobilny serwis Gerda przez całą dobę

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo, a zapewnimy Ci natychmiastowy serwis zamków i drzwi Gerda. Pomożemy Ci bez względu na to, jakiego rodzaju produkty masz zamontowane i w jakim stanie się znajdują. Zadzwoń już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PARTNER GERDA