Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Zamki centralne rozporowe

ZAMKI CENTRALNE ROZPOROWE

W ramach naszej oferty proponujemy profesjonalny dobór i montaż centralnych zamków rozporowych. Produkowane jako zamki antywłamaniowe, sprawdzają się przede wszystkim w drzwiach zewnętrznych. Jeśli stawiasz na bezpieczeństwo – w domu jednorodzinnym, mieszkaniu albo biurze – zamki centralne rozporowe wydają się znakomitym wyborem dla drzwi zewnętrznych. Oferujemy kompleksową usługę i błyskawiczne przeprowadzenie montażu.

Instalacja zamka centralnego rozporowego zwiększa Twoje poczucie bezpieczeństwa – skutecznie powstrzymuje włamywaczy przed łatwym i szybkim wyważeniem, wybiciem drzwi. Ponieważ stawiamy na najwyższą jakość, proponujemy wyłącznie produkty sprawdzonych producentów, posługujących się wartościowymi certyfikatami.

Pomagamy nie tylko w wyborze odpowiedniego zamka, ale również w jego błyskawicznym, dyskretnym i fachowym montażu. Od lat, budując doświadczenie branżowe, wiemy, w jaki sposób zabezpieczać drzwi, nie niszcząc ich i nie wpływając ujemnie na estetykę wnętrz.

Interesuje nas niezawodność i Twoja satysfakcja, dlatego używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu, nieustannie rozwijając kompetencje w zakresie bezpieczeństwa. Nasze pogotowie zamkowe jest dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy jeden telefon, aby umówić się na wizytę pod wskazanym adresem. Wymiana zamku na rozporowy–antywłamaniowy z pewnością podniesie standard bezpieczeństwa.