Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Zamki nawierzchniowe

ZAMKI NAWIERZCHNIOWE

Zamki nawierzchniowe to uniwersalny i nieskompilowany, a jednocześnie skuteczny sposób na zabezpieczenie Twojego dobytku i wygodne domykanie drzwi wewnątrz budynku. Jeżeli interesuje Cię sprzedaż, wymiana, montaż lub serwisów zamków nawierzchniowych, znajdujesz się we właściwym miejscu – u nas uzyskasz profesjonalną pomoc.

Jak działają zamki nawierzchniowe

Mocuje się je do drzwi. Mechanizm ich działania polega na tym, że rygiel chowa się do zaczepu przymocowanego do futryny, blokując w ten sposób drzwi. Z zewnętrznej strony otwiera się je przy użyciu klucza, a z wewnętrznej – pokrętłem, gałką lub zasuwą. Poleca się je przede wszystkim do cienkich drzwi, w przypadku których użycie egzemplarza wpuszczanego jest niemożliwe.

Zastosujesz je zarówno na zewnętrz nieruchomości, aby zabezpieczyć dom i mieszkanie przed nieproszonymi gośćmi, jak i wewnątrz, w celu zamknięcia wybranego pomieszczenia. Jeżeli zależy Ci na trwałości, wytrzymałości i odporności na uszkodzenia, są one bardzo dobrym wyborem. U nas znajdziesz produkty dostosowane do Twoich potrzeb i warunków, jakimi dysponujesz. Posiadamy wiele różnych modeli, dzięki czemu z łatwością dobierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Sprzedaż, montaż, serwis, naprawa

Nieistotny jest materiał, z którego wykonane są Twoje drzwi – specjalnie dla Ciebie dobierzemy odpowiedni model do każdych drzwi, czy to z drewna, PCV, stal, aluminium, czy ze szkła. Służymy fachową poradą przy kupnie i wyborze niezależnie od marki i producenta Twoich drzwi. Zapewniamy profesjonalny montaż każdego modelu, dlatego jeżeli chcesz mieć pewność, że działają one należycie i stanowią skuteczne zabezpieczenie budynku oraz poszczególnych pomieszczeń przed niepowołanym dostępem, skorzystaj z naszej pomocy i śpij spokojnie.

Oferujemy zamki nawierzchniowe:

  • jedno- i wielopunktowe;
  • lewe i prawe;
  • ryglowane i zasuwowe;
  • zewnętrzne i wewnętrzne.

Regularna konserwacja i sprawdzenie stanu technicznego jest konieczne, jeśli poważnie myślisz o bezpieczeństwie swoim i najbliższych. Szybko i pewnie wykonamy te obowiązki za Ciebie – podobnie jak wymianę i naprawę zamków nawierzchniowych. W razie jakichkolwiek problemów z ich działaniem służymy kompleksowym wsparciem.

Zadzwoń do nas w dowolnej chwili – jesteśmy do usług przez całą dobę, niezależnie od dnia i godziny. Dojedziemy do Ciebie i w atrakcyjnej cenie wykonamy wszelkie niezbędne czynności, zapewniając fachową pomoc w sprzedaży, montażu, serwisie, naprawie i konserwacji zamków nawierzchniowych.