Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

CENY

Podstawą naszej działalności jest maksymalne dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klientów. Zastanawiasz się, jaki będzie koszt konkretnej usługi wymiany lub naprawy zamku? Sprawdź nasze ceny.

Specyfika branży ślusarskiej i usług typu pogotowie zamkowe powoduje, że nie da się jednoznacznie określić ich kosztów. Wpływ na ostateczną cenę, która dla każdego zlecenia obliczania jest w sposób indywidualny, ma wiele czynników, w tym m.in.

 • konstrukcja – producent i model zamka lub drzwi, materiał, z jakiego są wykonane, ich stan itp.;
 • rodzaj zabezpieczeń;
 • lewostronny lub prawostronny kierunek otwierania drzwi;
 • jakość i rodzaj wkładki zamka;
 • rodzaj wewnętrznego zamknięcia – klucz, gałka;
 • certyfikaty i atesty produktów;
 • klasa odporności na włamanie (A/B/C).

Oprócz montażu i materiałów na podstawową wycenę usługi składają się również koszty dojazdu.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby ocenić przewidywaną cenę profesjonalnego serwisu, dostępnego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Mieszkasz w Warszawie lub okolicach i potrzebujesz pomocy doświadczonego ślusarza? Szukasz kogoś, kto zna się na zamkach i zapewni wsparcie w ich wymianie, konserwacji czy montażu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasze pogotowie ślusarskie całodobowo, przez cały tydzień przyjmuje i błyskawicznie realizuje nawet najbardziej skrajne i niecodzienne zlecenia. Postaw na jakość i skontaktuj się z nami już teraz!

Usługi ślusarskie

Awaryjne otwieranie drzwi to sytuacja kryzysowa, z którą każdy może zmierzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Zatrzaśnięty samochód w centrum miasta? Problemy osobiste wymagające dyskretnej i natychmiastowej wymiany zamków? Nie próbuj niszczyć swojego mienia na własną rękę! Specjalistyczny sprzęt, lata doświadczeń i praktyczna pomysłowość pozwalają nam w delikatny, profesjonalny sposób rozwiązać Twój problem.

Wymiana zamków i nie tylko

Od lat wymieniamy zamki w samochodach i drzwiach mieszkań, domów oraz innych budynków. Zbudowaliśmy doświadczenie, które procentuje możliwością kompleksowego doradzania w zakresie bezpieczeństwa domowego i służbowego.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Wystarczy jeden Twój telefon, niezależnie od godziny i dnia, by natychmiastowo rozwiązać problem związany z zamkiem; obojętnie, czy usługi ślusarza będą w tym przypadku oznaczały montaż, wymianę, konserwację czy zwyczajną poradę.

Proponujemy również fachowe doradztwo w kupnie oraz sprzedaż zamków do drzwi. Dobieramy optymalne dla Ciebie rozwiązania, które gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojego mieszkania, domu, biura czy jakiegokolwiek innego budynku. Na zamkach znamy się jak mało kto – przekonaj się sam i dołącz do grona setek zadowolonych klientów, którzy dzięki nam cieszą się bezpieczeństwem i mają dostęp do swojego mieszkania czy auta.

Zaufaj nam!

 • Wieloletnie doświadczenie na rynku. Każde zlecenie otwiera przed nami perspektywę osobistego rozwoju, dlatego zawsze wkładamy w nie całe serce.

 • Maksymalna skuteczność w otwieraniu i wymianie zamków. Nie zostawiamy śladów, nie niszczymy, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt.

 • Dostępność usług 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – wystarczy jeden telefon. Reagujemy na sytuacje kryzysowe w domach i firmach.

 • Błyskawiczna realizacja na terenie Warszawy. Dojazd w obrębie stolicy i okolic nie stanowi dla nas żadnej przeszkody.

 • Kompleksowość usług – od doradztwa, po montaż i konserwację, skończywszy na sprzedaży. Oszczędzaj czas i pieniądze, powierzając zadanie ekspertom.

 • Poufność usług – wymiana zamków bez zbędnych pytań. Pomagamy rozwiązywać problemy w dyskretny i błyskawiczny sposób – na terenie posesji, a także w dowolnym punkcie miasta.

Już teraz sięgnij po sprawdzone usługi ślusarskie w Warszawie i zapewnij sobie spokojny i bezpieczny sen!