Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Serwis drzwi antywŁamaniowych

SERWIS DRZWI ANTYWŁAMANIOWYCH

Jako osoba świadoma wartości bezpieczeństwa swojego i najbliższych, korzystasz z drzwi antywłamaniowych powstrzymujących intruzów przed włamaniem. To świetna decyzja, jednak aby mieć pewność, że spełniają one swoją rolę w odpowiedni sposób, konieczny jest profesjonalny serwis drzwi antywłamaniowych. Skorzystaj z naszej pomocy, jeżeli go potrzebujesz.

Naprawa drzwi antywłamaniowych

Producenci sięgają po coraz bardziej wyrafinowane metody zabezpieczeń. Z jednej strony jest to niewątpliwą korzyścią dla użytkowników, jednak z drugiej – w przypadku awarii lub usterki koniecznością staje się wezwanie ślusarza z wysokimi umiejętnościami. Wychodzimy naprzeciw wszystkim nieprzewidywalnym i zaskakującym sytuacjom awaryjnym, dostarczając specjalistyczny serwis.

Dojeżdżamy do Twojego domu po jednym telefonie, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy potrzebujesz pomocy. Awaryjne otwieranie może mieć wiele przyczyn, ale dla nas nie mają one znaczenia – zawsze interesuje nas przede wszystkim skuteczność, dyskrecja i połączenie wysokiej jakości z szybkim tempem pracy.

Usługi ślusarskie – otwieranie drzwi antywłamaniowych

Drzwi antywłamaniowe wykorzystują wiele elementów zabezpieczających przed wyważeniem i wybiciem. Okucia, specjalne zamki, ukryte mechanizmy, dobre zawiasy, systemy ryglowania – te wszystkie części prędzej czy później wymagają specjalistycznej konserwacji i poprawek. Wiemy, jak je wykonać, zapewniając wysokiej jakości serwis.

Mamy świadomość, jak działają produkty różnych producentów i co zrobić w celu przedłużenia okresu ich optymalnej eksploatacji. Dbamy o maksymalną precyzję, aby nie pozostawić zbędnych śladów, przetarć, rys. Naprawiamy, wymieniamy, regulujemy, poprawiamy – w zależności od Twoich oczekiwań poszukujemy najlepszych możliwych rozwiązań; dokładnie tak, żeby całodobowa naprawa drzwi antywłamaniowych i zamków pomogła Ci odzyskać spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Konserwacja zamków na telefon

Wiemy, jak zaskakujące mogą być awarie; kłopotliwe i w domu, i w miejscu pracy. Dlatego błyskawicznie reagujemy na zgłoszenie, oferując całodobowy serwis zamków. Zwracamy szczególną uwagę na ich konstrukcję, dobierając narzędzia i metody pod kątem przeznaczenia, materiału oraz ich jakości. Dojeżdżamy w dowolne miejsce, w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie ograniczamy się jedynie do serwisu drzwi najbardziej znanych producentów, takich jak GERDA. Interesuje nas wyłącznie Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja – obojętnie, czy jest to jedynie naprawa, czy wymiana zamków.