Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Pogotowie zamkowe 24h/7

POGOTOWE ZAMKOWE 24h/7

Dbając o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich, na pewno zdajesz sobie sprawę, jak ważne rolę odgrywają odpowiednio działające zamki w drzwiach czy samochodzie. Wbrew pozorom są to przedmioty często eksploatowane, dlatego ich odpowiednia konserwacja i serwis to konieczność. Awarie zamków najczęściej zdarzają się nagle, przyprawiając nas o nerwy, garść kłopotów i utratę bezpieczeństwa. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji, pamiętaj, że jako pogotowie ślusarskie jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.

Pogotowie ślusarskie na telefon

Niespodziewana awaria zamka w drzwiach wejściowych może mocno zaskoczyć. Niejednokrotnie skomplikowane w budowie zamki, które są zarazem bardzo bezpieczne, dość trudno naprawić samodzielnie. Zamiast się denerwować, marnując czas na nieudane próby samodzielnej naprawy, skorzystaj z usług, które gwarantuje nasze pogotowie zamkowe.

Świadczymy różnego rodzaju usługi ślusarskie, dbając o Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo. Wystarczy jeden telefon, aby uzyskać wsparcie ze strony zespołu profesjonalistów, którzy z powodzeniem naprawią zamek w drzwiach Twojego mieszkania, biura, firmy czy samochodu. Każdą operację wykonujemy z zachowaniem zasad czystości, nie niszcząc danego zamka, sejfu czy drzwi. Cechuje nas poufność działań, co chociażby w przypadku awaryjnego otwierania sejfów czy wymiany zamków jest bardzo istotne. Jako pogotowie zamkowe jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Dojeżdżamy do Ciebie 24 godziny na dobę na terenie Warszawy i okolic, stawiając na szybką realizację zleceń oraz natychmiastowe działanie.

Zawsze, wszędzie i na czas

Powierz nam naprawę bądź wymianę zamka, drzwi lub sejfu, nie martwiąc się o uszkodzenia czy jakość świadczonych usług. Nasze pogotowie zamkowe posiada wieloletnie doświadczenie, co owocuje także zgranym zespołem specjalistów, gotowych zapewnić skuteczne wsparcie o każdej porze dnia i nocy. Jeśli potrzebujesz pomocy z jakimkolwiek zamkiem, dzwoń – nasze pogotowie ślusarskie jest non stop na posterunku!

Z nami wyjdziesz cało z niespodziewanych i nieprzyjemnych problemów z wszelkiego rodzaju zamkami.