Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

MontaŻ, wymiana zamka

MONTAŻ, WYMIANA ZAMKA

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych ma dla Ciebie z pewnością bardzo duże znaczenie. Jego podstawą jest spokojne i przytulne mieszkanie, którego nieodłączną część stanowi wykonane w sposób profesjonalny montaż i wymiana zamków. Dzięki temu Ty i Twoi bliscy możecie spać spokojnie, a codzienna eksploatacja zamka staje się niezauważalna.

Montaż

Jakość zamka, na którą składa się przede wszystkim materiał wykorzystany do jego produkcji oraz precyzja, z jaką go wytworzono, ma bardzo ważne znaczenie z punktu widzenia bezpieczeństwa mieszkania. To oczywiste – jeżeli jest on slaby i niedbale wykonany, bardzo łatwo go sforsować. Pamiętaj, że to nie wszystko – liczy się również profesjonalny montaż i wymiana, ponieważ nawet najlepszy produkt nie spełnia swojej roli, jeżeli jest nieprawidłowo zamocowany.

Oferujemy montaż zamków w różnych typach i modelach:

  • zapadkowych;
  • jedno- i wieloryglowych;
  • jedno- i wielopunktowych;
  • magnetycznych;
  • elektronicznych;

Wykonujemy montaż w drzwiach zewnętrznych i wewnętrznych; w mieszkaniach, domach i biurach; halach przemysłowych, a także w różnego rodzaju pojazdach – samochodach, ciężarówkach czy motocyklach. Nie ma modelu, z którego montażem byśmy sobie nie poradzili!

Dobrze wiemy, jak istotną rolę z punktu widzenia bezpieczeństwa domowników odgrywa montaż zamka, dlatego szczególnie mocno dbamy o dokładność i precyzję pracy. Pozwalają nam na to specjalistyczne narzędzia oraz sprawność, z jaką wykonujemy nasze obowiązki. Długoletnie doświadczenie powoduje, że możemy zapewnić montaż niezależnie od rodzaju drzwi oraz materiału, z jakiego je wykonano. Bez względu na to, czy chodzi o montaż w drzwiach aluminiowych, drewnianych, pasywnych, czy antywłamaniowych, jesteśmy gotowi wykonać go rzetelnie i zgodnie z najlepszymi standardami.

Wymiana

Wymiana zamka w drzwiach może wynikać z takich przyczyn jak np. zgubienie klucza – w takiej sytuacji wstawienie nowego egzemplarza podyktowane jest kwestiami bezpieczeństwa, głownie obawą przed włamaniem. Dość oczywistym powodem jest zwyczajne zepsucie starego modele, czego efektem staje się wymiana na nowy. Warto wykorzystać tę okazję do inwestycji w nowy, lepszy zamek.

Mamy świadomość, że liczy się dla Ciebie szybkość. Im krótszy czas wykonania usługi, tym lepiej – bierzemy to pod uwagę w codziennej pracy, zapewniając całodobowe wsparcie. Wymiana zamka jest u nas możliwa siedem dni w tygodniu o dowolnej porze – wystarczy, że do nas zadzwonisz, a po chwili będziemy na miejscu i dostarczymy Ci fachowe wsparcie. Dysponujemy nie tylko odpowiednią wiedzą w tym zakresie, ale również profesjonalnym sprzętem.