Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

KŁÓdki

KŁÓDKI

„Trzymaj gębę na kłódkę” – nie bez przyczyny w tym utartym wyrażeniu pojawia się słowo „kłódka”; jest ono bowiem synonimem skutecznego zamknięcia. Trudno sobie wyobrazić życie bez tego elementu – jego wszechobecność wskazuje, że rzeczywiście stanowi dobre zabezpieczenie. Jeżeli również jesteś o tym przekonany i poszukujesz dobrej kłódki, u nas uzyskasz odpowiednią pomoc.

Doskonała metoda zabezpieczeń

Kłódki to świetny sposób na zabezpieczenie wielu miejsc i rzeczy przed niepowołanym dostępem. Ich niewielkie, poręczne rozmiary powodują, że można je zastosować zarówno przy nieruchomościach, jak i przy ruchomych przedmiotach. Z powodzeniem chronią nasze domy, piwnice, garaże, furtki, bramki, rowery, bagaże, szatnie, szafki, schowki, okiennice itp. Towarzyszą nam każdego dnia, choć często nawet nie zdajemy sobie sprawy z ich obecności.

Wykorzystuje się je do użytku prywatnego, gdy chronią osobiste mienie. Sięga się po nie także w przemyśle morskim i rzecznym w celu zabezpieczenia ważnych instalacji wodnych. Docenia się w miejscach publicznych, takich jak szatnie, szafki szkolne czy schowki pracownicze. Chronią przed niepowołanym dostępem do ważnych miejsc, budynków, pomieszczeń, cennych przedmiotów oraz wartościowych urządzeń, instalacji i systemów o newralgicznym znaczeniu.

Jako doświadczeni ślusarze, mamy świadomość, jak pewne i bezpieczne są kłódki, dlatego oferujemy ich sprzedaż. Posiadamy różne modele, typy, rozmiary i kształty, dzięki czemu bez problemu znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Proponujemy wyselekcjonowane, trwałe i odporne modele sprawdzonych marek.

U nas znajdziesz egzemplarze:

  • trzpieniowe i pałąkowe;
  • zamykane tradycyjnie na klucz lub wyposażone w mechanizm szyfrujący;
  • wykonane z żeliwa, mosiądzu lub hartowanej stali;
  • certyfikatowe i pozbawione atestu bezpieczeństwa;
  • pancerne, wyposażone w mechanizm karty bezpieczeństwa.

Proponujemy kompleksowe doradztwo w wyborze i kupnie kłódki. Z naszym wsparciem znajdziesz odpowiedni dla siebie model niezależnie od jego przeznaczenia. Wykonujemy ich montaż bez względu na ich liczbę i stopień skomplikowana systemu zabezpieczającego. Pomagamy zarówno osobom prywatnym oraz firmom, jak i instytucjom i organizacjom publicznym. Dbając o ich stan, wykonujemy również ich montaż, serwis i naprawę.

Jeżeli rozważasz zakup i montaż kłódki lub ich większej liczby i chcesz zrobić to w profesjonalny sposób, tak aby należycie spełniały swoją rolę przez długie lata, skorzystaj z naszego wsparcia. Czekamy na Twój telefon lub wiadomość e-mail 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy mobilni – dojeżdżamy na wskazane przez Ciebie miejsce, aby wykonać swoją pracę.