Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Serwis i naprawa zamkÓw

SERWIS I NAPRAWA ZAMKÓW

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie swoim i bliskich, z pewnością zwracasz uwagę na bezpieczeństwo w Twoim mieszkaniu, z którym ściśle związany jest serwis i naprawa zamków. Nasza firma ślusarska gwarantuje profesjonalny serwis oraz różnego rodzaju usługi ślusarskie, dzięki którym Twoi bliscy będą w pełni bezpieczni.

Obecnie na rynku dostępne mamy różne rodzaje zamków, których naprawa jest mniej lub bardziej skomplikowana. Awarie tych bardzo ważnych elementów wyposażenia mieszkania najczęściej mocno zaskakują, dlatego niezwykle ważna jest szybka, skuteczna i profesjonalna pomoc. Usługi naszej firmy to doskonałe rozwiązanie w przypadku nagłej awarii – nie musisz już samodzielnie mocować się z zamkiem ani prosić o pomoc sąsiada. Nasze usługi ślusarskie przyniosą Ci fachowe wsparcie, a idący za nimi profesjonalizm na długo zapewni Ci bezpieczeństwo w Twoim domu.

Jeśli przydarzyła Ci się awaria, zamiast od razu zaopatrywać się w nowy, skorzystaj z profesjonalnego serwisu i naprawy zamków, który uratować Cię może z wielu niekomfortowych sytuacji, do których z pewnością należy brak możliwości zamknięcia drzwi wejściowych.

Zapewniamy naprawę zamków m.in.:

  • magnetycznych;
  • elektronicznych;
  • zasuwanych;
  • zapadkowych;
  • jedno- i wieloryglowych;
  • jedno- i wielopunktowych;

Serwis zamków

Aby zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo bez częstej naprawy, warto również wspomnieć o odpowiednim ich serwisowaniu. Pielęgnacja czy konserwacja – wszystko to wykonamy dla Ciebie, zwiększając Twoje bezpieczeństwo w mieszkaniu, firmie, biurze czy samochodzie. Im większą uwagę będziesz przywiązywać do konserwacji zamków, tym rzadziej konieczna będzie ich naprawa czy wymiana.

Korzystając z naszych usług, oszczędzasz cenny czas, nerwy oraz pieniądze. Działamy szybko, skutecznie i profesjonalnie, wiedząc, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa we własnym mieszkaniu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając kompleksowy serwis zamków różnego rodzaju.

Nasz serwis to nie tylko naprawa zamków w mieszkaniach. Z powodzeniem naprawimy także zamek w Twoim biurze i hali przemysłowej oraz różnorodnych pojazdach, podnosząc Twoje bezpieczeństwo wszędzie tam, gdzie jesteś. Usługi ślusarskie świadczymy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczenie, co owocuje skuteczną naprawą, kompleksową obsługą oraz Twoim zadowoleniem.