Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Awaryjne otwieranie samochodÓw

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Mamy świadomość, że znajdując się w trudnej sytuacji, każdy z nas potrzebuje specjalistycznej pomocy. Dotyczy to takich przypadków jak np. brak możliwości dostania się do auta – jeżeli przytrafiło Ci się takie zdarzenie, jesteśmy gotowi zapewnić Ci fachowe wsparcie. Oferujemy awaryjne otwieranie samochodów całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zamknięty samochód to nie koniec świata

Zablokowany dostęp do samochodu może wynikać z różnych przykrych i nieprzewidzianych zdarzeń, jak np. zgubienie kluczyka, uszkodzenie zamka czy zepsucie drzwi. Łatwo sobie wyobrazić ogromny stres w momencie, gdy uświadamiasz sobie, że nie możesz wejść do auta. Jeżeli ogarnia Cię panika, tracisz kontrolę nad sobą i rozważasz rozbicie szyby, powstrzymaj się, ponieważ istnieje lepszy sposób – skorzystanie z usług fachowców w tej dziedzinie.

Proponujemy natychmiastową i rzetelną pomoc obejmującą awaryjne otwieranie aut. Podejmujemy się pracy przy każdej marce i niezależnie od rodzaju pojazdu – poradzimy sobie z zamkami zarówno w osobówkach, jak i ciężarówkach. Nie ma znaczenia również wiek ani wartość Twojego auta – zadzwoń do nas bez względu na to, czy masz problem z zamkiem w drogiej limuzynie, czy w dwudziestoletnim kombi.

Awaryjne otwieranie samochodu – bez zbędnych szkód!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i korzystamy z profesjonalnych narzędzi, dlatego awaryjne otwieranie samochodów przychodzi nam z łatwością. Wykonujemy swoje zadanie w sposób całkowicie bezpieczny i bez wyrządzania zbędnych szkód, na które naraziłyby Cię amatorskie próby dostania się do środka pojazdu. Chcesz mieć pewność, że Twoja szyba będzie cała, a lakier nietknięty? Sięgnij po profesjonalne usługi naszej firmy!

Zatrzaśnięty kluczyk w samochodzie?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, kiedy potrzebujesz naszej pomocy, przyjedziemy na miejsce tak szybko, jak to tylko możliwe i zapewnimy Ci skuteczne awaryjne otwierania auta. Zapomnij o wybijaniu szyb młotkiem, porysowanym lakierze czy wymienianiu zamka – postaw na pewność, bezpieczeństwo i fachowe wykonanie.