Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Naprawa drzwi i zamkÓw

NAPRAWA DRZWI I ZAMKÓW

Drzwi to jeden z najważniejszych elementów Twojego domu, mieszkania czy budynku firmowego, dlatego z pewnością masz świadomość, jak ważny jest ich dobry stan. W przypadku jakichkolwiek usterek lub nieprawidłowości w ich działaniu nie zwlekaj ani chwili i niezwłocznie sięgnij po pomoc, jaką daje profesjonalna naprawa.

Naprawa

Słyszysz niepokojące dźwięki podczas otwierania i zamykania drzwi? Czujesz, że skrzydło się obniżyło, ociera się o podłoże lub wyszło z zawiasów? W takim razie niezbędna jest jak najszybsza, ale zarazem profesjonalna naprawa, którą możemy zapewnić Ci już dziś. Jesteśmy po to, żeby rozwiązać Twoje problemy niezależnie od rodzaju drzwi, jakie posiadasz – naprawiamy modele drewniane, aluminiowe, z PCV, stalowe czy jakiekolwiek inne. Nie ma znaczenia producent czy kierunek otwierania – podejmujemy się naprawy każdego rodzaju bez względu na typ, wielkości i rodzaj szkód.

Regulujemy i wymieniamy:

  • zawiasy;
  • okucia;
  • skrzydła;
  • klamki;
  • wkładki;

Brakuje Ci wizjera? Zamontujemy go w kilka chwil! Czujesz, że Twoje drzwi są zbyt słabo zabezpieczone? Zleć nam ich doposażenie w wysokiej klasy elementy zabezpieczeń, które pozwolą Ci spać spokojnie. Skorzystaj z profesjonalnej naprawy drzwi świadczonej przez naszą firmę i przywróć je do idealnego stanu!

Naprawa zamków

Dobry zamek stanowi najważniejszy element zabezpieczenia drzwi. Od jego jakości i stanu, w jakim się znajduje, zależy to, czy uda się w porę powstrzymać i zniechęcić do działania potencjalnego włamywacza. Jeżeli widzisz, że jest zużyty i wyrobiony, ciężko się przekręca albo przekręcanie nie wywołuje odpowiedniej reakcji, oferowana przez nas naprawa zamków przyjdzie Ci z pomocą.

Zużyty lub wyrobiony zamek? Sięgnij po fachową pomoc!

Pracujemy przy zamkach każdego rodzaju – jedno- i wieloryglowych, wpuszczanych, wielopunktowych czy wierzchnich. Nieistotny jest również ich producent czy wiek – wszystkie zlecenia realizujemy z takim samym zaangażowaniem. Regulujemy, konserwujemy, wymieniamy i naprawiamy zamki, aby działały płynnie i skutecznie chroniły Twój dobytek.

Dlaczego my

Troszcząc się o Twoje bezpieczeństwo i codzienną wygodę, robimy wszystko, aby świadczona przez naprawa stała na najwyższym poziomie. Niezależnie od pory tygodnia, w dzień i w nocy dojeżdżamy do Ciebie, zapewniając kompleksową i rzetelną pomoc. Gwarantujemy szybkie i profesjonalne wykonanie usługi, na co pozwala nam wykorzystanie fachowego sprzętu.

Zepsute drzwi lub uszkodzony zamek to nie koniec świata. Z nami szybko i skutecznie rozwiążesz ten problem!