Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

System master key

SYSTEM MASTER KEY

System Classic

Produkty Mul-T-Lock posiadają unikalny system obrotowego bębenka z teleskopowymi pinami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Oba typy pinów muszą jednocześnie utworzyć linię podziału, która umożliwi przekręcenie bębenka.

mul-t-lock-zdjeciaDodatkowo bębenek ma unikalną, opatentowaną, strukturę. Kiedy górne i dolne piny z bębenka i korpusu spotkają się, tworzą trójwymiarową linię podziału. Formuje się ona w prawie perfekcyjny kulisty kształt. Wyklucza to użycie wytrychów umożliwiających otwarcie zamków o niskiej precyzji wykonania posiadających duże tolerancje wykończenia poszczególnych elementów. Dodatkowe stalowe wzmocnienia uniemożliwiają przewiercanie.

Produkty Mul-T-Lock posiadają wysoką precyzję i jakość wykonania. Prawidłowe użytkowanie zapewnia dożywotnią satysfakcję i niezawodność.

Zapomnij o pękach kluczy, które zapychają Ci kieszenie, a ich liczba przyprawia Cię o ból głowy. Daj sobie szanse na codzienny komfort i postaw na innowacyjny system Master Key. Jeden klucz to wszystkiego? To możliwe! Już teraz przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w to wygodne rozwiązanie.

System Master Key – jeden klucz do wszystkiego

Klucz do bramy, klucz do drzwi wejściowych, klucz do piwnicy, klucz do furtki, klucz do garażu, klucz do… powoli tracisz rozeznanie? Liczba kluczy przerasta Twoją głowę i kieszenie? Sięgnij po system Master Key, który jest lekarstwem na Twoje bolączki. Dzięki niemu otrzymujesz jeden klucz do wszystkich zamków w domu lub mieszkaniu. Wyobraź sobie niezwykły komfort, jaki gwarantuje to rozwiązanie – możesz wyrzucić w kąt stertę dzwoniących w kieszeni, starych kluczy i korzystać wyłącznie z jednego, eleganckiego klucza pasującego do wszystkich zamków.

System Master Key nadaje się nie tylko do użytku prywatnego – z powodzeniem wykorzystują go również:

 • bloki mieszkalne;
 • domy szeregowe;
 • budynki użyteczności publicznej;
 • duże i małe biura;
 • hale produkcyjne;
 • obiekty handlowe;
 • fabryki;
 • urzędy;
 • inne, dowolne nieruchomości.

Sięgnij po system Master Key niezależnie od liczby pomieszczeń, użytkowników czy drzwi, które ma obsługiwać. Z nami to możliwe – świadczymy kompleksowe usługi w projektowaniu, produkcji, montażu, instalacji i serwisowaniu systemu. Podejmujemy się każdego zamówienia bez względu na jego wielkość – dostarczamy system Master Key zarówno do wielkich hal i rozbudowanych budynków, jak i małych domków jednorodzinnych.

Indywidualne projekty systemów Master Key

Skorzystaj z systemu dopasowanego do Twoich potrzeb, który zaprojektujemy specjalnie pod ich kątem. Nadajemy określone uprawnienia poszczególnym grupom i pojedynczym użytkownikom oraz konfigurujemy system Master Key w taki sposób, aby był jednocześnie funkcjonalny, wygodny i bezpieczny. Definiujemy hierarchie dostępu i tworzymy kategorie uprawnień, nad którymi masz pełną kontrolę i możesz je w dowolnym momencie zmieniać w zależności od bieżących potrzeb.

Dostarczamy system Master Key dla:

 • osób prywatnych;
 • firm handlowych, usługowych i produkcyjnych;
 • samorządów i jednostek administracji publicznej.

Korzystamy wyłącznie z najlepszych wkładek i najtrwalszych kluczy, które gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa i są odporne na uszkodzenia. Projektujemy, produkujemy i wdrażamy zintegrowane, ale intuicyjne w obsłudze systemy dla Twojego mieszkania, domu czy budynku użytkowego. Zapewniamy szybką realizację i pełen profesjonalizm usługi, na co pozwala nam wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza i wysokiej jakości sprzęt.

Doceń korzyści, jakie daje system Master Key i zamontuj go w swoim budynku! Skontaktuj się z nami już dziś – wspólnie ustalimy szczegóły projektu i plan działania.