Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Awaryjne otwieranie

AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW
AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI
AWARYJNE OTWIERANIE SEJFÓW

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie? Zgubione klucze do domu? Zepsuty sejf, do którego nie sposób się dostać? Nie panikuj – nie wszystko stracone. Na szczęście istnieje metoda na rozwiązanie Twoich bez zbędnych zniszczeń – jest nią awaryjne otwieranie samochodów, drzwi i sejfów, które oferuje nasz zespół. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Awaryjne otwieranie samochodów

Wyobraź sobie, że stoisz przy swoim samochodzie i okazuje się, że nie możesz się do niego dostać. Zgubione kluczyki? Zatrzaśnięte drzwi? Powody są różne, ale stres i niedowierzanie zawsze tak samo wielkie. Nerwowe reakcje w pierwszej chwili można zrozumieć, jednak równie szybko należy przywrócić chłodne myślenie i zastanowić się, jak wybrnąć z tej trudnej sytuacji. Rozbić szybę? Rozwalić zamek? Owszem, da się, ale niezbyt to profesjonalne i powoduje zbędne straty. Optymalnym rozwiązaniem problemu jest awaryjne otwieranie samochodów, które świadczy nasz zespół.

Jeżeli z jakichś powodów nie możesz dostać się do auta, wezwij naszą ekipę. Nie ma znaczenia, o której godzinie ani w jakim dniu tygodniu dzwonisz – jesteśmy do Twojej dyspozycji nieprzerwanie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zjawiamy się na miejscu najszybciej, jak się da, żeby zapewnić awaryjne otwieranie samochodu. Marka, rok produkcji ani stan auta nie mają znaczenia – bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt pozwalają nam pracować przy każdym modelu.

Drzwi

Wracasz do domu po całym dniu pracy, stajesz w drzwiach, wkładasz kluczyk do zamka, próbujesz go przekręcić i… nic, ani drgnie. Przy drugiej, trzeciej, czwartej i każdej kolejnej próbie to samo. Zaczyna robić Ci się gorąco, jesteś blisko krzyku i już chcesz krzyczeć, kiedy nagle przypominasz sobie, że istnieje taka usługa jak awaryjne otwieranie drzwi. Rzeczywiście – aby z niej skorzystać, wystarczy się z nami skontaktować. Po otrzymaniu wezwania niezwłocznie udajemy się na miejsce i w sposób bezszkodowy otwierany feralne drzwi.

Sejfów

Sejf to bezpieczna skrytka dla Twoich kosztowności. Niestety niekiedy jego otwarcie okazuje się niemożliwe, np. ze względu na zgubienie klucza albo zwyczajną awarię. Czy w tej sytuacji musisz pogodzić się ze stratą swoich wartościowych przedmiotów? Na szczęście nie, o ile skorzystasz ze świadczonej przez nas usługi zwanej awaryjne otwieranie sejfów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala otworzyć drzwiczki sejfu w pełni bezpiecznie, bez jego niszczenia i z zachowaniem zawartości w pierwotnym stanie.