Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Klamki i szyldy antywŁamaniowe

KLAMKI I SZYLDY ANTYWŁAMANIOWE

Szukasz sposobu na zwiększenie standardu bezpieczeństwa w swoim domu lub biurze? Potrzebujesz błyskawicznej naprawy po włamaniu lub awarii? Jako pogotowie ślusarskie jesteśmy w stanie rozwiązać każdy Twój problem związany z zamkami.

Doradzamy w wyborze i zapewniamy profesjonalną wymianę lub montaż klamek oraz szyldów antywłamaniowych. To często bagatelizowany element drzwi, znacznie wpływający na poziom bezpieczeństwa. Wytrzymała klamka, którą trudno przewiercić? Szyld antywłamaniowy utrudniający zniszczenie zamka? Naszą metodą jest wybór jak najlepszego, atestowanego rozwiązania, a następnie montaż oparty o duże doświadczenie i wykorzystanie profesjonalnego sprzętu.

Chcesz mieć pewność, że usługa ślusarska będzie przeprowadzona dyskretnie i błyskawicznie? Skontaktuj się z naszym pogotowiem ślusarskim. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dojeżdżamy pod wskazany adres najszybciej, jak to możliwe.

W przypadku klamek kluczową rolę odgrywa wytrzymałość na złamanie, wykręcenie lub przewiercenie. Szyldy powinny z kolei maksymalnie ochraniać wkładkę, która jest najważniejszym elementem każdego zamka.

Dobieramy klamki oraz szyldy najlepszych producentów na rynku. Śledzimy branżowe trendy, aby zawsze móc zaproponować Tobie i Twoim najbliższym najskuteczniejsze zabezpieczenia drzwi. Polecamy tylko te klamki i szyldy, które spełniają wysokie normy antywłamaniowe. Przekonaj się, jak szybko i łatwo można poprawić standard bezpieczeństwa drzwi.

Klamki dostępne są w wielu odcieniach i barwach, m.in:

  • mosiądz
  • patyna
  • chrom
  • nikiel
  • stal nierdzewna
 • brąz

Dlatego dana klamka oraz szyld powinna posiadać certyfikat, który wydawany jest przez uprawnione instytucje (np. Instytut Mechaniki Precyzyjnej) na podstawie normy PN-EN 1906:2003. Odporność danej klamki razem z szyldem określa 8-punktowy kod klasyfikacyjny.

Szyld antywłamaniowy
Niektóre klamki posiadają dodatkowy szyld antywłamaniowy, który w połączeniu z zamkiem chroni pomieszczenie przed nieuprawnionym dostępem.