Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Zamki wpuszczane

ZAMKI WPUSZCZANE

Postaw na cieszące się zaufaniem i sprawdzone zamki wpuszczane, które wyróżniają się uniwersalnością i użytecznością. Wybierz model najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i zleć jego montaż doświadczonym ślusarzom. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Sprzedaż zamków wpuszczanych

Zamki wpuszczane są szeroko stosowane w zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, dlatego można je znaleźć w praktycznie każdym budynku. Ich mechanizm polega na tym, że po przekręceniu klucza lub gałki rygiel chowa się w specjalnie przygotowanym w tym celu otworze w futrynie, uniemożliwiając otwarcie drzwi. Prostota i jednocześnie pewność działania decydują o tym, że zamki wpuszczane cieszą się tak dużą popularnością. Jeżeli również Ciebie interesuje ich zakup, modele wysokiej jakości znajdziesz w naszej ofercie.


Proponujemy sprzedaż zamków wpuszczanych w różnych wersjach:

  • z wkładką bębenkową;
  • zastawkowe;
  • na gałkę (bezkluczowe, łazienkowe).

Dopasowujemy zamki wpuszczane do typu, rodzaju i materiału Twoich drzwi. Wykonujemy wszystkie potrzebne obliczenia, znajdujemy najbardziej odpowiedni model i montujemy go w Twoich drzwiach – niezależnie od tego, czy są wykonane z drewna, drewna, PCV, stali, aluminium, czy szkła. Nie ma znaczenia, czy korzystasz z drzwi lewo-, czy prawoskrętnych; przesuwnych czy przesuwno-obrotowych; wewnętrznych czy zewnętrznych – z nami wybierzesz i zamontujesz zamki wpuszczane, które dobrze spełniają swoją rolę w każdych warunkach.

Naprawa, serwis, wymiana

Poza sprzedażą i montażem zamków wpuszczanych zajmujemy się również ich naprawą i serwisem. Jeżeli widzisz, że Twój zamek nie działa prawidłowo, natychmiast zgłoś się do nas w celu naprawy – nie wystawiaj na niebezpieczeństwo siebie i bliskich, do czego może doprowadzić stary i popsuty zamek wpuszczany. Aby nie doprowadzić go do takiego stanu, pamiętaj o jego regularnym serwisie, który wykonujemy z myślą o zapewnieniu trwałości i niezawodności.

Zamki wpuszczane to nasza specjalność! Jeżeli chcesz je kupić, naprawić czy wymienić, jesteśmy do Twojej dyspozycji w dowolnym momencie – wystarczy, że do nas zadzwonisz albo napiszesz wiadomość e-mail, a natychmiast się z Tobą skontaktujemy.