Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Zamki sejfowe

ZAMKI SEJFOWE

Sejf, z racji swojego przeznaczenia, powinien być gwarantem bezpieczeństwa i niezawodności. Z różnych względów możesz potrzebować wymiany lub naprawy jego zamku. Nasza firma doradza w wyborze najlepszego rozwiązania dla danego sejfu, a także zapewnia jego błyskawiczny i profesjonalny montaż.

Zamki sejfowe należą do najbardziej dopracowanych i antywłamaniowych. Ich zadaniem jest maksymalne utrudnienie działania ewentualnego włamywacza. Producenci tego typu zamków stosują różnorodne techniki, które uniemożliwiają otwarcie mechanizmu tradycyjnymi i prostymi metodami.

Jeżeli chcesz, aby sejf był maksymalnie zabezpieczony, skontaktuj się z naszym pogotowiem. Pomagamy także w innych sytuacjach, np. gdy z pewnych względów nie jesteś w stanie otworzyć prywatnego sejfu.

Montujemy wyłącznie sprawdzone, certyfikowane, wysokojakościowe zamki sejfowe. Starannie wybieramy firmy, które możemy polecić Tobie i Twoim bliskim. Przeprowadzamy błyskawiczny montaż z użyciem profesjonalnego sprzętu używanego tylko przez branżowych fachowców. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia ślusarskiego, współpracując zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami.

Twój sejf powinien dawać Ci poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli czujesz, że pora wymienić w nim zamek albo dokonać niezbędnej naprawy – skontaktuj się z naszym pogotowiem zamkowym. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zawsze jak najszybciej dojeżdżając pod umówiony adres.