Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Samozamykacze

SAMOZAMYKACZE

Jeżeli drzwi w ważnym dla Ciebie budynku nieustannie się otwierają i są używane – znacznie je to eksploatuje i obniża się standard bezpieczeństwa. Właśnie dlatego zawczasu zainteresuj się nowoczesnym i komfortowym rozwiązaniem, jakim są tak zwane samozamykacze.

Pomagamy w wyborze odpowiedniego modelu spełniającego indywidualne wymagania i gwarantujemy profesjonalny montaż w najszybszym dogodnym terminie. Znając specyfikę i różnorodność budynków, wiemy, w jaki sposób dopasować do drzwi i pomieszczenia dany egzemplarz. Zawsze znajdujemy właściwe rozwiązania w danym przypadku.

Samozamykacze korzystnie wpływają na Twoje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Wysokie tempo pracy, rodzaj działalności, brak określonych nawyków – to tylko część czynników, które mogą powodować, że interesujące Cię drzwi się nie działają poprawnie i potrzebują dobrych zabezpieczeń.

Wyposażamy w nie budynki wszelkiego typu – użyteczności publicznej, biura, bloki i apartamentowce, restauracje czy prywatne domy jednorodzinne.

Wystarczy jeden telefon, aby umówić się na spotkanie. Dojedziemy do Ciebie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Działamy jako serwis oferujący kompleksowe usługi ślusarskie, dlatego przy okazji jednej wizyty jesteśmy w stanie na przykład wymienić zabezpieczenia i wstawić nowy samozamykacz. Nie działamy szablonowo, choć korzystamy z bogatego doświadczenia.

Zaufaj specjalistom, którzy dobierają wyłącznie profesjonalne narzędzia i produkty. Po prostu dajemy poczucie bezpieczeństwa i zapewniamy komfort.