Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Elektrozaczepy

ELEKTROZACZEPY

Elektrozaczepy są nieodłącznym elementem systemów kontroli dostępu, który skutecznie zabezpiecza budynki, pomieszczenia oraz inne miejsca i obiekty przed ingerencją ze strony osób nieupoważnionych. Powszechnie montuje się je w instalacjach domofonowych, szafkach pracowniczych czy publicznych szatniach. Z nami wybierzesz, kupisz i zamontujesz elektrozaczepy odpowiednie do Twoich potrzeb.

Elektrozaczepy dla bezpiecznego dostępu

Elektrozaczepy montuje się po zewnętrznej lub wewnętrznej stronie ościeżnicy. Służą one do blokady drzwi, które otwiera się poprzez doprowadzenie lub (rzadziej) odcięcie prądu. Aktywacja lub dezaktywacja zasilania może odbywać się na różne sposoby w zależności od funkcji i zastosowania elektrozaczepów – np. poprzez naciśnięcie guzika w domofonie czy wpisanie odpowiedniego kodu zabezpieczającego.

Elektrozaczepy pozwalają na zdalne otwieranie drzwi, furtek, bramek, szatni czy szafek w blokach mieszkalnych, domach, firmach, urzędach i miejscach publicznych. Dzięki nim skutecznie zabezpieczysz wybrane pomieszczenie, miejsce lub obiekt przed niepowołanym dostępem, chroniąc cenne przedmioty bądź wartościowy sprzęt przed zniszczeniem, kradzieżą czy wykradzeniem ważnych informacji.

Oferujemy sprzedaż elektrozaczepów o różnych trybach pracy:

  • tradycyjne – odblokowanie dostępu następuje w czasie podania zasilania, są powszechnie wykorzystywane w domofonach;
  • z opóźnieniem czasowym – blokada drzwi jest zwolniona jeszcze przez jakiś czas odcięciu zasilania;
  • z wyłącznikiem – dają możliwość czasowego wyłączenia mechanizmu zdalnego dostępu, są stosowane w miejscach, do których tylko przejściowo blokuje się dostęp z zewnątrz;
  • hybrydy – łączą możliwości elektrozaczepów z opóźnieniem czasowym i wyłącznikiem.

W większości przypadków elektrozaczepy otwierają się po podaniu zasilania, jednak istnieją również modele, których mechanizm działania jest odwrotny, czyli otwierają się po odcięciu napięcia. Nazywa się je rewersyjnymi i najczęściej wykorzystuje się je w rozbudowanych systemach o znacznie podwyższonych wymogach bezpieczeństwa, jak biblioteki, muzea, kina, szpitale, magazyny, szkoły itp. Trzeba jednak pamiętać, że elektrozaczepy rewersyjne (lub inaczej – normalnie otwarte) do wymagają ciągłego napięcia, co wiąże się z kosztami.

Proponujemy doradztwo w wyborze oraz kupnie i profesjonalny montaż elektrozaczepów niezależnie od ich liczby. Pomagamy w ich instalacji zarówno w domach prywatnych i małych firmach, jak i w wielkich halach produkcyjnych oraz na rozbudowanych osiedlach mieszkaniowych. Wykonujemy montaż bez względu na rodzaj, materiał i producenta drzwi, w których elektrozaczepy mają zostać zainstalowane. Dla najbardziej wymagających klientów oczekujących najwyższego poziomu bezpieczeństwa przygotowaliśmy specjalne, dodatkowo wzmacniane modele.

Działamy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Już teraz skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i powiedz, jak możemy Ci pomóc.