Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Partner gerda

PARTNER GERDA

Jako autoryzowany partner marki Gerda, zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie naprawy, serwisu, wymiany i konserwacji okuć w drzwiach tej renomowanej firmy. Z kolei w razie jakichkolwiek problemów z ich otwarciem lub prawidłowym działaniem gwarantujemy całodobową pomoc na obszarze Warszawy i okolic.

Doceń markę Gerda

Drzwi marki Gerda od lat należą do najpopularniejszych w Polsce. Ich niezrównana jakość, trwałość i wysoki poziom bezpieczeństwa sprawiają, że ufają im miliony osób. My również je doceniamy, a jednocześnie wiemy, jak należy się z nimi prawidłowo obchodzić, aby służyły przez lata.

Dzięki temu możemy zapewnić profesjonalne usługi:

  • sprzedaż i zakładanie zamków;
  • sprzedaż, montaż, serwis i wymiana okuć z atestem i tradycyjnych;
  • awaryjne otwieranie drzwi;
  • naprawa drzwi;
  • wyregulowanie, konserwacja, przegląd drzwi;
  • montaż elementów wyposażenia drzwi (klamka, kłódka, wizjer itp.);
  • doradztwo przy wyborze zamków.

Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, przyjedziemy do Ciebie i na miejscu wykonamy wszystkie niezbędne prace. Działamy bowiem jako mobilny serwis drzwi Gerda, który jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
W celu wykonania usługi awaryjnego otwierania drzwi prosimy o przedłożenie dokumentu poświadczającego o własności lub prawie do użytkowania lokalu. Z reguły w tym celu wystarczy dowód osobisty, akt notarialny bądź umowa najmu. Jeżeli istnieje taka potrzeba, możemy awaryjnie otworzyć drzwi w towarzystwie funkcjonariuszy policji.
Mimo że marka Gerda od długiego czasu należy do grona najpopularniejszych producentów drzwi i zamków w Polsce, to nawet jej nie udało się stworzyć modelu, który byłby odporny na każdy rodzaj ataku. Przyczyna okazuje się banalna: jest to po prostu niemożliwe – nie ma bowiem takich drzwi, które zapewniają 100% bezpieczeństwa w każdym przypadku. Choć drzwi i zamki marki Gerda mocno ograniczają ryzyko włamania, to niestety go nie wykluczają.

Poczuj się bezpiecznie

Korzystając z odpowiednich narzędzi i posiadając duże wiedzę w swoim fachu, doświadczony włamywacz w krótszym lub dłuższym czasie poradzi sobie z każdym drzwiami, nawet antywłamaniowymi wyprodukowanymi prze firmę Gerda. Czy to znaczy, że jakakolwiek inwestycja w zabezpieczenia jest zbyteczna? Bynajmniej! Zdecydowanie warto stawiać na wysokiej jakości, skuteczne rozwiązania, których sforsowanie zajmie włamywaczowi tak dużo czasu, że zostanie zauważony lub usłyszany i ostatecznie zrezygnuje ze swoich planów.
Podstawą jest trwały, wytrzymały i odporny zamek antywłamaniowy, którego nie da się pokonać prostymi metodami. Dodatkowym sposobem zabezpieczenia może być zintegrowanie zamka z systemem alarmowymi, dzięki czemu w razie próby włamania natychmiast powiadamiane są odpowiednie służby.

Montując zamek firmy Gerda, inwestujesz w modele opatrzone atestem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej i Zakładu Kryminalistyki Komendy Głównej Policji, co potwierdza ich wysoki poziom ochrony. Certyfikaty to jednak nie wszystko – równie ważna jest odporność na nawiercenie, którą udaje się uzyskać poprzez wbudowanie w strukturze zamka prętów, kulek czy szyldów uniemożliwiających zastosowanie wiertarki.

Wybierz odpowiedni zamek

Najlepszym wyborem są bez wątpienia zamki atestowane, które spełniają określone standardy bezpieczeństwa. Ponadto dzięki dobremu dopasowaniu klucza do otworu są one łatwe w codziennym użytkowaniu i przystępne nawet dla dzieci oraz osób starszych. Kupując zamek atestowany, warto zorientować się, czy dany egzemplarz jest sprzedawany wraz z indywidualną kartą dostępu, która uniemożliwia dorobienia klucza w pierwszym lepszym zakładzie ślusarskim. Kolejna kwestia to budowa zamka – otóż powinien on być skonstruowany w taki sposób, aby uniemożliwić zablokowanie jego działania za pomocą papieru, kleju czy gumy do żucia. Ostatni czynnik, na którym warto się pochylić, to wkładka – dobrze, jeśli jest ona cylindryczna i wymienna. Dzięki temu w razie zgubienia lub zniszczenia klucza wystarczy wymienić wyłącznie wkładkę, a nie całą konstrukcję zamka.

Jako autoryzowany partner marki Gerda w Warszawie i okolicach, proponujemy sprzedaż i montaż zamków i drzwi, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa na co dzień. Wybór odpowiedniego modelu wraz z prawidłowym montażem to gwarancja wieloletniego spokoju i bezproblemowej eksploatacji. Już dziś skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić!