Kompleksowo i fachowo, czyli serwis zamków 24/7

Gdy zamek się psuje, a nie posiadasz niezbędnych części, narzędzi i doświadczeń, po prostu dzwonisz do ślusarza. Dlaczego miałbyś zaufać akurat naszemu serwisowi zamków? Otóż nie tylko ze względu na dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ogromną zaletą jest możliwość zlecenia nam w zasadzie dowolnej usługi ślusarskiej, ponieważ do zawodu podchodzimy w sposób szczególnie kompleksowy. Oto najważniejsze punkty naszej oferty.

Pełny serwis zamkowy

Każdemu zależy na bezpieczeństwie i ochronie posiadanego mienia. Dlatego jesteśmy skłonni inwestować w różne technologie, które mają zminimalizować ryzyko włamań. Często zapominamy jednak, że podstawą jest odpowiedni dobór zamków oraz wkładek. Po pierwsze, zachęcamy do skorzystania z ciekawego pakietu: zamek + dostawa do domu + montaż. Indywidualnie rozpatrując Twoje potrzeby i oczekiwania, jesteśmy w stanie dopasować możliwie najlepszy zamek lub wkładkę. Posiadamy odpowiednie narzędzia i znamy nowoczesne techniki montażu. Jeżeli zamek zaczyna szwankować, możemy podjąć się naprawy lub wymiany. Aby wydłużyć żywotność zabezpieczeń należy przede wszystkim zadbać o regularną konserwację i czyszczenie części. Współpraca z naszą firmą gwarantuje regularność i stuprocentową fachowość.

Jesteśmy autoryzowanym serwisantem zamków renomowanego producenta – GERDA – doskonale znanego na polskim rynku już od 1987 roku. Jesteśmy w stanie od razu zareagować na wezwanie gwarancyjne, jednak wspieramy klientów, którzy nie posiadają już okresu ochronnego swoich produktów. Naprawiamy i polecamy wkładki oraz zamki wszystkich popularnych producentów, a każdego dnia przekonujemy się, że jedynie chęć rozwoju i podejmowania się trudnych wyzwań świadczy o zaangażowaniu w wykonywaną pracę.

Wsparcie po włamaniu

Gdy dochodzi do włamania, w pierwszej kolejności myślisz o kontakcie z policją czy ubezpieczycielem. Pamiętaj jednak, że potrzebujesz także zaufanego i dyskretnego ślusarza, który sprawnie przywróci drzwiom i zamkom normalną funkcjonalność. Dlatego podejmujemy się także napraw drzwi czy usług spawalniczych

Awaryjne otwieranie

Znamy się nie tylko na naprawie zamków, ale również ich… awaryjnym otwieraniu. Chodzi o sytuacje, w których z przyczyn losowych nie jesteś w stanie otworzyć własnego samochodu, mieszkania czy sejfu. Istnieją specjalne narzędzia lockpickingowe, które ułatwiają bezśladowe dostanie się do środka, co może być niezbędne w najmniej spodziewanych okolicznościach. Jeżeli mieszkasz na terenie Warszawy lub jej okolic, z pewnością mamy dla Ciebie ważną informację: pomagamy 24/7, wystarczy telefon i ruszamy pod wskazany adres.

  • Posiadamy licencję policji – gwarantujemy bezpieczeństwo i dyskrecję.
  • Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i uczestniczymy w aktualnych szkoleniach.
  • Budujemy doświadczenie od lat, współpracując z klientami indywidualnymi i firmowymi na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego.
  • Jesteśmy certyfikowanym serwisantem zamków GERDA.
  • Oferujemy naprawę, konserwację, kompleksowy serwis, wymianę zamków i wkładek, potrafimy awaryjnie otwierać zatrzaśnięte drzwi, pomagamy po włamaniu, wspieramy radą np. w kwestii montażu systemu Master Key.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 13 =