GERDA – marka, której można zaufać

Dlaczego nasze pogotowie zamkowe jest autoryzowanym serwisantem marki GERDA? Ponieważ to firma, której można i warto zaufać. Poznaj jej historię oraz produkty.

Jakość od ponad 30 lat

GERDA pojawiła się w branży ponad 30 lat temu – w 1987 roku. Od tamtej pory przedsiębiorstwo znacznie się rozrosło, na dobre rozgaszczając się wśród marek kojarzących się jednoznacznie z bezpieczeństwem i jakością. Firma współpracuje zarówno z klientami, jak i ośrodkami badawczymi. Produkty spełniają konkretne normy (np. procedury ISO 9001:2015), zdobywają certyfikaty po niezależnych badaniach. Dążenie do niezawodności i doskonałości jest na tyle silne, że firma przez cały czas kojarzy się z trwałością i komfortem użytkowania. Zakłady produkcyjne są zlokalizowane w Warszawie, Starachowicach oraz Sokołowie. Poszczególne technologie są unikatowe, opatentowane, wyróżniają się użyciem najlepszych dostępnych materiałów, a także ciekawym wzornictwem. GERDA posiada liczną sieć dystrybutorów oraz przedstawicieli nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Jej produkty są dostępne w sklepach specjalistycznych i dyskontach budowlanych. Do tego dochodzi współpraca z branżą inwestycyjną i deweloperską, z Biurem Operacji Antyterrorystycznych (wymiana know-how), troska o ochronę środowiska… Jako autoryzowany serwisant gwarancyjny i pogwarancyjny dobrze znamy walory produktów sygnowanych marką GERDA, które polecamy ze względu na trwałość i unikalność zastosowanych rozwiązań. Czy wiesz, że w ofercie tej firmy znajduje się coś więcej, niż znane zamki i wkładki?

Najpopularniejsze rozwiązania dla domów i mieszkań

Jeżeli budujesz lub remontujesz dom, w ofercie firmy GERDA znajdziesz bardzo wiele niezbędnych elementów wyposażenia, a także dodatki, które zwiększają bezpieczeństwo i komfort mieszkania. Są to między innymi drzwi dostosowane zarówno do domów, jak i mieszkań. Wyróżniają się nie tylko estetyką, ale także przeciwwłamaniowymi parametrami i wytrzymałością na działanie negatywnych czynników, między innymi atmosferycznych. Podobnie warto zainwestować w wysokiej klasy bramy garażowe. Legendarne wręcz zamki, wkładki i kłódki oznaczone charakterystycznym logo GERDA nadal stanowią jeden z najciekawszych wyborów na rynku, który polecamy naszym klientom indywidualnym i korporacyjnym. Wbrew pozorom, technologie zamkowe wymagają nieustannego udoskonalania i rozwoju, ponieważ potencjalni włamywacze również szukają sposobów na niszczenie nawet najdroższych zabezpieczeń. Ufając marce GERDA z tak rozwiniętym pionem technologicznym inwestujesz w bezpieczeństwo swoje oraz swoich domowników lub pracowników. Wśród produktów firmy znajdują się także niezbędne w dzisiejszych czasach czujniki – czadu, dymu i gazu, które alarmują w przypadku występowania nieszczelności instalacji. Dodajmy do tego dodatkowe wyposażenie czy stolarkę aluminiową, a ujrzymy naprawdę szeroki katalog produktów:

  • drzwi i bramy garażowe;
  • czujniki;
  • zamki, wkładki, kłódki;
  • akcesoria i stolarkę aluminiową.

Serwis Zamków pod telefonem

Nasza firma pomaga w sytuacjach awaryjnych, ale nie tylko. Czasem potrzebujesz pogotowia zamkowego, bo nie możesz dostać się do samochodu czy mieszkania. Innym razem po prostu wybiegasz w przyszłość i szukasz firmy, która przeprowadzi fachowy serwis i konserwację. My realizujemy się także jako certyfikowany, autoryzowany serwisant marki GERDA. Realizujemy zarówno zlecenia gwarancyjne, jak i usługi po upłynięciu okresu ochrony. Wybierając zamki i wkładki miej świadomość, jak istotne jest to dla ochrony obiektu. Warto inwestować w rozwiązania, które są niezawodne lub zakrawają o doskonałość. Oczywiście, żadne zabezpieczenie nie daje 100-procentowej pewności, ale na pewno warto dawać szanse tym firmom, które posiadają certyfikaty i cieszą się zaufaniem wielu klientów w Polsce i na innych rynkach. Zadzwoń już dziś, jeżeli masz pytanie związane z marką GERDA.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 1 =