Dom, do którego musisz się włamać – Twój…

Własne mieszkanie czy dom zazwyczaj stanowi miejsce absolutnego poczucia bezpieczeństwa. Zamykając się we własnych czterech ścianach oddzielamy się od świata, w którym nie zawsze czujemy się najlepiej. Gorzej, jeśli chcąc wejść pod własny adres, nie możesz tego zrobić. Bo nie masz kluczy lub drzwi po prostu nie chcą się otworzyć…

Brak dostępu do własnego domu

Różne historie chodzą po ludziach. Uruchom wyobraźnię.

  • Napadają Cię nieznani sprawcy, kradnąc torebkę. Zapewne dla portfela i smartfona, ale niestety tracisz też i klucze.
  • Gubisz klucze. Nie wiesz kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach.
  • Twoje klucze ulegają zniszczeniu – łamią się w zamku, wpadają do studzienki kanalizacyjnej lub dzieje się z nimi coś równie niespodziewanego i nietypowego.

Jednym słowem – masz problem. Zwłaszcza jeśli dołożysz do tego fakty w rodzaju samodzielnego mieszkania lub owszem, posiadania zapasowego kompletu, ale na przykład w kieszeni partnera lub partnerki na drugim końcu Polski, w delegacji. W alternatywnej sytuacji posiadasz klucze, ale zamek w drzwiach jest zepsuty, nie chce się przekręcić, nie pozwala Ci wejść.

Stoisz przed drzwiami do własnego domu lub mieszkania i zachodzisz w głowę jak to się mogło wydarzyć, ale prawdę mówiąc ważniejsze jest inne pytanie – co można zrobić, aby rozwiązać ten kłopot? Nie będziesz przecież wystawać pod własnymi, choć niedostępnymi drzwiami.

Czego nie robić, ale i co robić

Załóżmy, że nie masz szans na odzyskanie kluczy, wejścia do środka. Żadne okno czy piwniczne drzwi nie są przypadkiem otwarte? No cóż, wygląda na to, że kłopot jest realny. Jeśli sytuacja nie dotyczy życia lub śmierci, przy zdrowym rozsądku nikt nie zniszczy drzwi, byle tylko szybko dostać się do środka. Zresztą, jeżeli posiadasz wysokojakościowe drzwi antywłamaniowe, metoda „z buta” również by się nie sprawdziła. Dlatego szkoda czasu i energii na stosowanie przemocy, zwłaszcza, że naprawa, wymiana drzwi generuje dodatkowe koszty.

Pora na telefon po Pogotowie Zamkowe.

Pogotowie Zamkowe 24/7

Ślusarza, który dysponuje profesjonalnym sprzętem lock-pickingowym, czyli służącym do… kontrolowanego włamania. Nawet skomplikowane zamki antywłamaniowe nie oprą się doświadczeniu i technologiom pracowników ślusarskiego pogotowia.

Chcesz się przekonać? A może musisz? Tak czy inaczej zadzwoń, choćby i w tym momencie. Pogotowie Zamkowe działanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To oferta skierowana do mieszkańców Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Specjalizuje się realizacji tak niesamowitych zadań, jak otwieranie bez klucza mieszkań, samochodów czy nawet sejfów. Do tego dochodzi kompleksowy serwis zamkowy (naprawa, konserwacja, wymiana, montaż), w tym certyfikowana opieka gwarancyjna nad technologiami GERDA. Ślusarze są także ekspertami w doradzaniu wyboru konkretnego zamka w konkretnych drzwiach, jak również zakładaniu systemów Master Key, czyli klucza generalnego.

Wracając do przykładu zamkniętego domu, do którego nie masz dostępu jako właściciel. Sytuacja jest do rozwiązania. Wystarczy wsparcie fachowca. To tańsze i skuteczniejsze niż myślisz. Przekonaj się, że ekipa, która legitymuje się certyfikatami, a także policyjną licencją, doskonale wie, co robić, by przywrócić w Tobie poczucie bezpieczeństwa. Zadzwoń, napisz, ustal, czy serwis jest niezbędny od razu, czy o konkretnej godzinie. Z pewnością nie jesteś w beznadziejnej sytuacji. Po prostu nieco skomplikowanej! Wszystko jest do odkręcenia. Sprzęt, doświadczenie, chwila cierpliwości i drzwi do własnego domu znów stają otworem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 17 =