Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Zamki rom

ZAMKI ROM

Jeżeli szukasz sprawdzonych, polskich, atestowanych zamków – oferta marki ROMUS i jej flagowe modele ROM powinny spełnić Twoje oczekiwania. Bezpieczne i wytrzymałe pomogą Ci zabezpieczyć budynek – dom, mieszkanie lub biuro. Jako serwis ślusarski, proponujemy pomoc w wyborze odpowiedniego modelu i profesjonalny montaż lub serwis.

Zamki ROM firmy ROMUS

Historia firmy ROMUS sięga początku lat 70. XX wieku. Zakład początkowo zajmował się pracami budowlanymi i obróbką, wkrótce wyspecjalizował się w tworzeniu oryginalnych, antywłamaniowych zabezpieczeń, z których słynie do dzisiaj. Jeśli szukasz najwyższej jakości 100% Made in Poland, modele proponowane przez ROMUS spełnią Twoje oczekiwania. Wszystkie posiadają atesty i certyfikaty w najwyższej „7” klasie oraz okucia i rozety również w najwyższej „4” klasie, uzyskane w Instytucie Mechaniki Precyzyjnej. Klasa jakościowa „C” w modelach nakładanych ROM-3x, ROM-4x, ROM-5x potwierdza, że to produkty najskuteczniej i najdłużej chroniące przed włamaniem. Model ROM-3Xb (STALOWY, WZMOCNIONY) posiadający klasę „7” odporności na włamanie, przeznaczony jest do zabezpieczania szaf pancernych, do magazynów z bronią i innych wymagających szczególnego zabezpieczenia.

Zamki nakładane

Jeśli spytasz o najlepsze propozycje zabezpieczenia drzwi zabezpieczeniami nakładanymi, odpowiemy następującymi modelami:

  • ROM 3X (wzmocniony zaczep na futrynę drzwi, 3 klucze w zestawie, gwarancja, 2-brodowe klucze ze stali),
  • ROM 4X (9 zapadek dających 400000 możliwych kombinacji, zapadka przeciwbieżna, wzmocniony zaczep na futrynę drzwi, 3 klucze w zestawie, gwarancja, 2-brodowe klucze ze stali),
  • ROM 5X (9 zapadek dających 400000 możliwych kombinacji, zapadka przeciwbieżna, wzmocniony zaczep na futrynę drzwi, 3 klucze w zestawie, możliwość zainstalowania od wewnątrz dodatkowego klucza, gwarancja, 2-brodowe klucze ze stali).

Zamki wpuszczane

Jeszcze bogatsza oferta produktów ROM obejmuje kategorię zamków wpuszczanych, które zagwarantują Tobie i Twoim bliskim najwyższy poziom bezpieczeństwa. Modele posiadają 3,4 lub 5 bolców, stalowe elementy uniemożliwiające przewiercenie. Nowością są te z możliwością blokady klamki w pozycji „zamknięte”, dotychczas nie produkowane w Polsce. Co więcej, można je bezkolizyjnie stosować z innymi, dodatkowymi lub zasadniczymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi, takimi jak wszelkiego rodzaju atestowanymi okuciami. Wszystko to składa się na najlepszą ochronę drzwi.

Dobrze znamy zabezpieczenia ROM

Oferujemy kompleksową i błyskawiczną pomoc, jeżeli:

  • chcesz kupić i zainstalować wybrany model ROM,
  • potrzebujesz pomocy serwisowej od ręki,
  • Twój drzwi wymagają konserwację lub naprawę,
  • nie możesz dostać się do własnego domu.

Pomożemy! Wystarczy jeden telefon. Wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem potrafią rozwiązać każdy Twój problem z zamkami. Również tymi dobrej, polskiej firmy ROMUS.