Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Witex

PARTNER WITEX

Posiadasz drzwi firmy Witex Super Lock? Jako autoryzowany serwis, służymy pomocą przy ich konserwacji, naprawie, awaryjnym otwieraniu oraz montażu i wymianie zamków. W przypadku problemów z drzwiami lub zamkami w modelu Witex Super Lock jak najszybciej skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę na terenie Warszawy i okolic.

Świadczymy następujące usługi dla osób posiadających model Witex Super Lock:

  • montaż i wymiana zamków różnych rodzajów (nawierzchniowe, dodatkowe i wpuszczane, z atestem klasy „C”);
  • konserwacja i naprawa;
  • awaryjne otwieranie;
  • kompleksowy serwis pogwarancyjny.

Jako właściciel drzwi antywłamaniowych Witex Super Lock, zapewne doceniasz je za dobre wykonanie, wysoki poziom bezpieczeństwa, użyteczność i ładny design. Nic dziwnego – podobne odczucia ma wielu klientów tej renomowanej firmy. Nawet najwyższa jakość nie gwarantuje jednak wiecznej trwałości i odporności na wszystkie uszkodzenia. Usterki co prawda rzadko, ale się zdarzają, lecz na szczęście można je skutecznie naprawić, w czym od lat się specjalizujemy. Sięgnij po naszą pomoc i miej pewność, że Witex Super Lock znowu zaczną działać prawidłowo. Skorzystaj z naszego wsparcia również w przypadku ich kupna – jeżeli nie potrafisz sam ich zamontować, zrobimy to za Ciebie.

Wykonując codzienne obowiązki, czerpiemy z bogatego doświadczenia w pracy z drzwiami Witex Super Lock. Wiemy, jakie przytrafiają się w nich uszkodzenia i jak z nimi skutecznie walczyć, przywracając je do idealnego stanu. Działamy szybko, efektywnie i bezpiecznie, na czas wykonując zlecone nam zadania. Powierz nam również swój problem z drzwiami Witex Super Lock, a zostanie rozwiązany.