Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Vbh

PARTNER WITEX

Polscy producenci zamków i zabezpieczeń zdecydowanie nie mają powodów do kompleksów, ponieważ ich najlepsze modele trafiają nie tylko na rodzimy, ale również zagraniczny rynek. Jednak wiemy dobrze, ile znaczy niemiecka jakość. Dla niektórych metka „100% Made in Germany” jest najlepszym potwierdzeniem wysokich standardów. Oceniając poziom produktów marki VBH, trudno się z tym nie zgodzić. Poznaj bliżej ofertę firmy, która dostarcza na rynek bardzo szeroki, wysokojakościowy asortyment.

VBH – marka z doświadczeniem w wielu branżach

Choć dziś marka VBH jest znana i wybierana na całym świecie, nie zawsze miała tak wysoką pozycję. Jeszcze na początku lat 70. nie było jej na rynku! Dopiero w 1975 roku połączyły się dwie marki – Schippert Stekker KG oraz Schill KG. Następne lata to czas błyskawicznej ekspansji – najpierw w Wielkiej Brytanii, Włoszech i Holandii, a później w innych krajach europejskich, między innymi w Polsce, Grecji czy na Węgrzech. Europa Środkowo-Wschodnia nie była jednak ostatnim celem koncernu – dziś firma posiada swoje siedziby nawet w Meksyku czy Argentynie. Choćby ten, globalny przecież zasięg dużo mówi o przedsiębiorstwie.

VBH dostarcza m.in.:

  • praktyczną chemię budowlaną;
  • farby i lakiery z szerokiej palety dostępnych kolorów i modeli;
  • wytrzymałe okucia meblarskie;
  • okucia do stolarki okiennej i drzwiowej;
  • narzędzia do domowego i profesjonalnego użytku;
  • materiały służące do montażu.

VBH zdobyło popularność przede wszystkim przez produkcję okuć, lecz od lat zajmuje się także zamkami, które w naturalny sposób bardziej nas interesują. Modele dostępne w ofercie niemieckiego producenta są dopasowane do różnego typu drzwi (tak wewnętrznych, jak i zewnętrznych) wykonanych z drewna, aluminium, szkła czy PCV. Klient zawsze dopasuje określony model do swoich potrzeb – antywłamaniowy lub zwyczajny, dostępny w korzystnej cenie.

Najwyższa jakość, której potrzebujesz

VBH produkuje zamki wpuszczane, magnetyczne, ryglowe czy zapadkowo-ryglowe. Dostarcza na rynek również przydatne akcesoria oraz zasuwnice. Osobną kategorię produktów stanowią wkładki, także antywłamaniowe, dostępne w różnorodnych wariantach i rozmiarach, dzięki czemu łatwo spasować je z zamkami.

Niemiecki producent okuć i zamków proponuje bardzo dobre zamki i inne elementy dla bezpieczeństwa. To pewne. Jednak aby w pełni docenić możliwości produktów VBH, warto zadbać o ich prawidłowy montaż. Jeżeli nie masz czasu i ochoty na samodzielne działania w tym zakresie, zaufaj specjalistom. Mieszkając na terenie Warszawy lub jej okolic, w każdej chwili możesz zadzwonić po nasze Pogotowie Zamkowe, które fachowo i błyskawicznie realizuje wszelkie ślusarskie usługi.

Pamiętaj, aby postawić na prawidłowy montaż, ale także skuteczną konserwację. Jeżeli odpowiednio zabezpieczysz zamek lub wkładkę VBH, przedłużysz funkcjonalność na kolejne lata. Zadbaj o bezpieczeństwo, sięgając po certyfikowane, atestowane rozwiązania renomowanych firm. Jako ślusarze, zawsze możemy pomóc Ci dopasować i założyć odpowiedni model.