Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Tasko

TASKO

Znasz historię o tym, że nie ma zamków doskonałych? To fakt, każdy da się prędzej czy później otworzyć. Jednak spośród wielu propozycji warto wybierać te najskuteczniejsze, czyli najodporniejsze na włamanie. Dobrym przykładem może być model TASKO 3000 – antywłamaniowy, sprawdzony, atestowany. Doskonale znamy jego możliwości!

TASKO 3000

Zamek bębenkowy Tasko 3000 istnieje na rynku od 2001 roku, nadal pozostając znakomitą propozycją dla Twojego domu, biura lub innego pomieszczenia. Jego cylinder posiada atest Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, który w niezależnych, profesjonalnych badaniach potwierdza jakość sprawdzanych zabezpieczeń.

Tasko 3000 wykorzystuje wkładkę antywłamaniową renomowanej marki Kaba, dzięki czemu zniszczenie mechanizmu wydaje się szczególnie utrudnione nawet dla zaawansowanych i doświadczonych włamywaczy. Aktualny profil kluczy (pExtra) Tasko 3000 jest dodatkowo chroniony patentem europejskim i polskim do roku 2022. Dorobienie klucza jest możliwe wyłącznie po przedłożeniu karty bezpieczeństwa. Możesz być pewien, że jedynie Ty dorobisz swój klucz wyłącznie wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba. Posiadając ten model można zakupić do posiadanego klucza inne wkładki i zamki realizując powiedzenie „ZAMIAST PĘKU JEDEN KLUCZ” . Atest klasy C cylindra oraz wysoka trwałość zastosowanych materiałów, połączenie technologii marek Tasko oraz Kaba – oto propozycja dla najbardziej wymagających. Jeśli należysz do ich grona, wybierz model 3000!

Profesjonalny serwis zamków Tasko 3000

Szukasz firmy, która zajmuje się dystrybucją i serwisem Tasko 3000? Pomożemy Ci w każdym aspekcie. Wspomniany, niezawodny model znajduje się w naszej ofercie i w każdej chwili możemy przeprowadzić błyskawiczny, dyskretny i profesjonalny montaż. Naprawiamy wszelkie usterki związane z eksploatacją mechanizmów. Konserwujemy okucia w specjalistyczny sposób, zabezpieczając je przed negatywnym działaniem kurzu, wody i innych czynników.

Wiemy, jak montować, naprawiać i stosować model Tasko 3000 – antywłamaniowy, z kluczem dorabianym wyłącznie na podstawie karty. Przekonaj się, jak szybko i skutecznie podnosimy poziom bezpieczeństwa w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze. Zapewniamy profesjonalny serwis ślusarski na telefon w oparciu o doświadczenie, specjalistyczny sprzęt i indywidualne podejście do Twojego problemu.