Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Lob

PARTNER WITEX

LOB S.A. od dawna kojarzy się z najwyższą jakością zabezpieczeń. Popularny producent ma interesującą historię i jeszcze ciekawsze pomysły na przyszłość. Dowiedz się, dlaczego montaż i serwis produktów tej firmy przekłada się na większe bezpieczeństwo.

Producent z tradycją

LOB kojarzy się z dużym zasięgiem i sporym doświadczeniem rynkowym. Wszak nie od dziś wiadomo, jak szeroka jest oferta tej firmy. W każdym dyskoncie budowlanym czy sklepie specjalistycznym można natknąć się na zamki czy wkładki z charakterystycznym logo. Znasz system YETI wykorzystywany w różnych zabezpieczeniach? Właśnie LOB wypromował to niezwykle skuteczne rozwiązanie.

Wszystko zaczęło się w 1927 roku, kiedy założono Mechaniczną Fabrykę Zamków MEFAZA, przekształconą trzy lata później w Mechaniczną Fabrykę Szpilek. Wybuch II wojny światowej przerwał ambitne plany, ale Leszno miało stać się jeszcze centrum ważnych inwestycji. W PRL prężnie rozwinęła się Leszczyńska Fabryka Okuć Budowlanych, później Zakłady Elementów Wyposażenia Budownictwa. Tak zrodził się słynny Metalplast. Przemiany gospodarcze nie zmarnowały potencjału, jaki tkwił w zakładzie. Reorganizacja, restrukturyzacja, a wreszcie rebranding sprawiły, że dziś możemy mówić o Spółce Akcyjnej LOB – dynamicznej, prężnej, rozwojowej.

Już wspominaliśmy, że sukces LOB dostrzegany jest (słusznie) przez pryzmat sporego zasięgu dystrybucji. Zamki i inne elementy tej firmy zamówisz w sieci, kupisz w małym sklepiku i dużym markecie budowlanym, a także u fachowców – licencjonowanych serwisantów. Pora przypomnieć produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem.

Zamki wpuszczane

Modele wpuszczane LOB polecamy przede wszystkim jako zabezpieczenie drzwi zewnętrznych – praktycznie zawsze są tam stosowane. Również wewnątrz sprawdzają się jako skuteczne i estetyczne zabezpieczenie. W zależności od wariantu mogą nie mieć klucza, bazować na zastawce lub wkładce bębenkowej. Firma znana jest także z zabezpieczeń uniwersalnych, ze zmienianym dowolnie kierunkiem działania. Mnogość zdobytych certyfikatów potwierdza najwyższą klasę produktów.

Zamki nawierzchniowe

Oczywiście w ofercie marki LOB nie brakuje produktów wierzchnich, które z powodzeniem można zastosować np. jako dodatkowe zabezpieczenie drzwi zewnętrznych lub podstawowe w przypadku drzwi wewnętrznych. Firma przygotowała m.in. takie serie jak:

  • TB,
  • TZ,
  • TD,
  • Taurus,
  • YETI,

Oczywiście w standardowych rozmiarach 50 i 60 mm. Producent nie zapomina o łączeniu wytrzymałości z estetyką, dzięki czemu zamki antywłamaniowe są warte swojej i tak niewygórowanej ceny.

Wkładki cylindryczne i bębenkowe

Nawet jeżeli nie kojarzysz ich zamków, na pewno znasz wkładki tej firmy. Są one przebadane m.in. przez niezależne ośrodki: Instytut Mechaniki Precyzyjnej oraz Instytut Techniki Budowlanej. Choć kosztują zaledwie kilkadziesiąt złotych, skutecznie przedłużają czas potencjalnego włamania, na co dzień idealnie komponując się z całością. Odpowiednio konserwowane i serwisowane, zapewniają satysfakcjonujące użycie przez wiele lat.

Pogotowie Zamkowe – skuteczny serwis LOB

Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie, zaufaj specjalistom. Jako Pogotowie Ślusarskie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty – montażu, konserwacji, serwisu i wymiany zamków oraz wkładek marki LOB. Zdecydowanie je polecamy. To firma z dużymi tradycjami, która wciąż unowocześnia swoje propozycje!