Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Kowal

PARTNER WITEX

Chociaż firma Kowal nie należy do najpopularniejszych na rynku zabezpieczeń, ma bardzo ciekawą ofertę, którą warto promować. Dlaczego? Obok niskich cen dostrzegamy w niej przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, a także profesjonalizm i stałą jakość produktów. To przecież marka odpowiedzialna nie tylko za hurtową dystrybucję zamków, ale również ich produkcję. Poznaj bliżej firmę Kowal i dowiedz się, z których jej zabezpieczeń warto skorzystać.

Dziesiątki lat doświadczeń

Firma Kowal pojawiła się na rynku już w 1973 jako rodzinne, niewielkie przedsiębiorstwo – inicjatywa prywatna. Początkowo miała lokalny zasięg, ograniczony konkretnie do okolic Świątnik Górnych, gdzie została założona. Solidne podstawy i chęć nieustannego rozwoju zaowocowały jednak ogromnym postępem. Dziś serie zabezpieczeń przygotowywane przez firmę Kowal trafiają na europejski rynek, godnie konkurując z branżowymi liderami. Z okazji 30-lecia firmy na rynku uruchomiono nowoczesny zakład, który zastąpił nieco już archaiczną produkcję. Zdobyty certyfikat ISO 9001 odpowiada faktycznej, wysokiej jakości takich marek, jak:

  • Alfa;
  • Atlas;
  • Gama;
  • Minos.

Oferta odpowiadająca standardowym potrzebom

Jeżeli przejrzeć ofertę firmy Kowal, nie znajdzie się w niej najbardziej antywłamaniowych i ultranowoczesnych rozwiązań. To raczej zamki nawierzchniowe, które mają mniej skomplikowaną budowę, co jednak w dużym stopniu stanowi zaletę. Dlaczego? Ponieważ w przypadku pomieszczeń wewnętrznych i standardowego, domowego wyposażenia potrzebujesz po prostu solidnych, sprawdzonych, a zarazem tanich i łatwych do szybkiego zainstalowania zamków. Warto również poświęcić osobną uwagę zamkom do bram szeregowych Kastel.

Już na wstępie wspominaliśmy, że firma ta skupia się nie tylko na produkcji oraz również sprzedaży hurtowej. Dzięki szerokiej sieci dystrybucji takie marki jak Alfa czy Atlas są dostępne w niewielkich sklepach i dużych dyskontach, również w zagranicznych państwach. Nieprzypadkowo strona internetowa przedsiębiorstwa została przetłumaczona na kilka języków. Zabezpieczenia firmy Kowal od lat trafiają na wschód i zachód od polskich granic.

Kowal w… Pogotowiu

Jeżeli wyposażasz nieruchomość w korzystne cenowo i sprawdzone zamki, za którymi stoi kilkudziesięcioletnie doświadczenie producenta, skorzystaj z pomocy Pogotowia Ślusarskiego. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Doradzamy w kwestii bezpieczeństwa, od ręki przeprowadzamy montaż, demontaż, naprawę, konserwację czy serwis zamków. Również firmy Kowal, ponieważ aby mechanizmy prawidłowo spełniały swoją rolę, muszą być odpowiednio przygotowane i zabezpieczone. Chcesz wymienić lub wstawić kolejny zamek, choćby Gama czy Minos? W takim razie zadzwoń po całodobowe Pogotowie Zamkowe. Doświadczeni ślusarze meldują się na miejscu, zachęcając do wyboru jedynie najkorzystniejszych zamków na polskim rynku!