Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Awaryjne otwieranie samochodÓw - cennik

AWARYJNE OTWIERANIE ZAMKÓW

Co zrobić z zatrzaśniętym samochodem? Trzeba go awaryjnie otworzyć. Kto potrafi to zrobić? Profesjonalny ślusarz z pogotowia zamkowego. Jak wygląda takie działanie i ile kosztuje? Tego dowiesz się z poniższego tekstu.

Czy zatrzaśnięty samochód można otworzyć

Zatrzaśnięcie auta zawsze jest niespodziewane i kłopotliwe. Zwykle wystarczy chwila nieuwagi i samochodu nie można otworzyć, bo kluczyki zostały w środku. Czy w takim wypadku pozostaje nam jedynie wybicie szyby? Na szczęście nie.

Profesjonalny ślusarz jest w stanie dojechać na miejsce ze swoim doświadczeniem, a przede wszystkim profesjonalnym sprzętem do awaryjnego otwierania samochodów. Niezależnie od roku produkcji, marki i wariantu wyposażeniowego, otwarcie auta jest prostym wyzwaniem dla wykwalifikowanego pracownika pogotowia zamkowego. Temu służą szkolenia, temu służy zakup odpowiedniego sprzętu.

Wybijanie szyby jest na wskroś nierozsądnym zachowaniem. Można w ten sposób się pokaleczyć, uruchomić alarm, naruszyć tapicerkę, lakier, zabezpieczenia. Wreszcie: to kosztowny krok, ponieważ nawet zamienniki szyb są bardzo drogie. Wbrew pozorom wezwanie fachowca jest bardziej opłacalne, tańsze. Wiadomo, że się spieszysz, że musisz jechać do pracy lub domu. Wtedy tym bardziej potrzebujesz szybkich i skutecznych rozwiązań. Wezwij serwis zamkowy i przerwij ciąg zmartwień. Dostęp do Twojego auta za chwilę zostanie przywrócony – i to bez dodatkowych konsekwencji.

Ile kosztuje awaryjne otwieranie drzwi

Od czego zależy cena awaryjnego otwierania? Przede wszystkim rodzaju zamka i modelu samochodu. Nie wymienimy w tym miejscu wszystkich, dlatego prosimy Cię o indywidualny kontakt pod wskazany numer. W standardowych przypadkach cena usługi zaczyna się od 100 złotych – cena obejmuje dojazd na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Nieco więcej – od 180 złotych w górę – zapłacisz za awaryjne otwieranie najbardziej zabezpieczonych samochodów, w których zastosowano podwójnie ryglowany zamek. Jeżeli potrzebujesz awaryjnego otwierania w miejscu bardziej oddalonym od Warszawy, skontaktuj się w celu ustalenia indywidualnego kosztu usługi.

Jak widzisz – za awaryjne otwieranie auta zapłacisz mniej, niż za wybitą szybę, nawet przy założeniu, że gwałtowna interwencja nie naruszała lakieru, tapicerki i innych elementów pojazdu. W sytuacjach kryzysowych trzeba działać zdecydowanie, ale z namysłem. Nie pozwól, by nieszczęśliwy splot wydarzeń przyczynił się do pogorszenia stanu Twojego portfela, zranienia czy uszkodzenia pojazdu. Zadzwoń po serwis zamkowy, który działa na terenie Warszawy i okolic.

Co istotne, nasza firma pracuje przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (po wcześniejszym umówieniu). Zatrzaśnięcie samochodu może przydarzyć się równie dobrze nad ranem, jak i w godzinach szczytu. Nie daj się zaskoczyć tej sytuacji. Miej w pogotowiu telefon… do pogotowia zamkowego. Ślusarz z narzędziami, kwalifikacjami i certyfikatami czeka na połączenie. Chwila i jesteśmy na miejscu, a pojazd otwiera się bez trudu. A to wszystko już od około 100 złotych z dojazdem wliczonym w cenę usługi…

  • Pogotowie zamkowe 24/7.
  • Kompleksowy serwis zamkowy.
  • Awaryjne otwieranie samochodów już od 100 złotych netto z dojazdem na terenie Warszawy i okolic.
  • Awaryjne otwieranie samochodów podwójnie ryglowanych już od 180 złotych netto z dojazdem do klienta.