Czym się zajmuje ślusarz

Czym zajmuje się ślusarz? Cóż, fachowiec o tak specyficznym doświadczeniu może skupić się wyłącznie na wybranej niszy w swojej branży, ale zdarzają się przypadki kompleksowego podejścia do tego zagadnienia. Dobrym przykładem jest nasze pogotowie zamkowe Serwis-Zamkow.com, które działa na terenie Warszawy i okolic przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

1. Kompleksowy serwis zamków

Zamki są podstawowym elementem drzwi w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. To elementarne zabezpieczenie może być uzupełnione przez alarmy i inne elementy ochrony, ale i bez nich powinny interesować dosłownie każdego. Dlatego jak najszybciej zdecyduj, czy stawiasz na przypadek, czy na doświadczenie fachowca.

Ślusarz wie, jak zainstalować zabezpieczenia zgodnie z wytycznymi producenta, bardzo precyzyjnie, w idealnym dopasowaniu do grubości i rodzaju drzwi. Używa w tym celu specjalistycznych narzędzi, a także bogatego doświadczenia. Nawet jeżeli zainwestujesz w porządny, profesjonalny, drogi produkt antywłamaniowy, nieprawidłowy montaż może zniweczyć wszystkie starania. A przecież nie na tym zależy Ci, gdy przeznaczasz pieniądze na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa.

Dlatego: polecamy montaż zamka i wkładki przez fachowca. Druga rzecz: konserwacja. Jeżeli mechanizm nie zostanie odpowiednio zabezpieczony, szybko straci swoją funkcjonalność i wysoką jakość. Chyba nie chcesz, by przestał działać wkrótce po zakupie? A to może się stać, jeżeli nie będzie odpowiednio zakonserwowany na skutek gromadzenia się brudu, kurzu, wody czy innych zanieczyszczeń. Mobilny ślusarz w każdej chwili może oczyścić i zakonserwować zabezpieczenia  przy użyciu profesjonalnego preparatu. A co z awarią? Tu również trudno liczyć na jakiegokolwiek innego fachowca. Wystarczy jeden telefon, by pracownik naszego serwisu przybył na miejsce i naprawił usterkę, a jeśli się nie da, wstawił nową wkładkę lub cały zamek.

2. Montaż systemów master key

To usługa interesująca przede wszystkim deweloperów, właścicieli budynków mieszkalnych, administratorów spółdzielni mieszkaniowych, a także biur. System master key likwiduje problem pęków kluczy, zastępując je jednym, uniwersalnym. Dostęp jest gwarantowany w zależności od poziomu, o którym decydujesz. Nasi fachowcy umiejętnie projektują i wdrażają systemy, w których do otwierania wielu drzwi może służyć zaledwie jeden klucz. To bezpieczne i praktyczne, co jest coraz częściej doceniane. Widzimy to po liczbie zleceń. Innowacja technologiczna na dobre zagościła w budynkach na terenie całego kraju. Zachęcamy do konsultacji oraz telefonów w sprawie indywidualnej wyceny takiego zlecenia. Zlecenia dla nowoczesnego ślusarza!

3. Dorabianie kluczy

Co prawda nie zajmuje się tym mobilne pogotowie zamkowe, ale w takim artykule nie sposób pominąć znanej specjalności ślusarzy stacjonarnych: dorabiania kluczy. Warto jednak pamiętać, że np. przy zmianie lokatorów dużo bezpieczniejszym i w dłuższej perspektywie opłacalnym działaniem będzie wymiana wkładki, a przez to: wejście w posiadanie nowego kompletu kluczy.

4. Awaryjne otwieranie drzwi, sejfów i samochodów

Wyobraź sobie kilka sytuacji:

  • gubisz klucz do sejfu, w którym przechowujesz cenne przedmioty;
  • klucz do Twojego mieszkania zostaje skradziony;
  • zatrzaskujesz klucze wewnątrz samochodu i nie możesz dostać się do środka.

W każdej z tych okoliczności, nerwowych i kłopotliwych, najlepszym rozwiązaniem jest telefon do ślusarza, który posiada licencję policji oraz narzędzia ułatwiające dostęp bez klucza. Pogotowie zamkowe Serwis-Zamkow.com świadczy takie usługi całodobowo, gwarantując pełną dyskrecję i poufność. Nie zadajemy zbędnych pytań, tylko przywracamy Ci poczucie bezpieczeństwa, a także dostęp do cennych przedmiotów, samochodu lub całego domu. Kontrolowane włamanie? Tylko z doświadczonym i kreatywnym ślusarzem!

Inne usługi

Co tu dużo mówić? Kompleksowy serwis zamkowy musi obejmować jak najszerszy zakres usług. Dlatego od lat specjalizujemy się także w dystrybucji wysokiej jakości zabezpieczeń, sprzedając je z troską o Twoją korzyść. Współpracujemy np. z marką GERDA, będąc jej licencjonowanym serwisem. Pomagamy w wyborze odpowiednich wkładek i innych zabezpieczeń  antywłamaniowych, wiedząc, jak ochronić budynki w zależności od ich przeznaczenia i położenia. Zaufaj nam we wszystkim, co dotyczy zamków. W końcu kto ma się nimi zająć, jak nie ślusarz…?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *