Szybki dojazd – 30 minut

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

phone-icon

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

POSIADAMY LICENCJĘ POLICJI

Awaryjne otwieranie drzwi - cennik

AWARYJNE OTWIERANIE ZAMKÓW

To nie jest normalna sytuacja, gdy nie możemy otworzyć drzwi do własnego mieszkania, biura czy domu. Na szczęście, niezależnie od pory dnia i części tygodnia, możemy liczyć na profesjonalne wsparcie wykwalifikowanych ślusarzy, tworzących zespół pogotowia zamkowego. Dowiedz się, ile kosztuje wsparcie w tak niecodziennej sytuacji, jak awaryjne otwieranie drzwi do domu lub mieszkania.

Życie pisze różne scenariusze

Czasami gubimy klucze, innym razem są nam skradzione. Niektórzy łamią je we wkładce, inni chcą po prostu błyskawicznie zmienić dostęp do swojego lokum. Jednym słowem – przyczyn wezwania ślusarza może być wiele. I właśnie z tego powodu trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile będzie kosztowała usługa. Podkreślmy, że w naszej firmie dojazd do klienta na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości wliczamy w cenę usługi.

Gdyby patrzeć na awaryjne otwieranie tylko pod kątem wejścia do środka, ceny są analogiczne, jak w przypadku zatrzaśniętych samochodów: od 100 złotych przy standardowych zamkach samochodowych i od 180 złotych przy modelach z podwójnym ryglowaniem.

Cennik awaryjnego otwierania:

  • Awaryjne otwieranie drzwi zwykłych – od 120 złotych.
  • Awaryjne otwieranie drzwi antywłamaniowych – od 180 złotych.

Cena musi uwzględniać rodzaj i jakość drzwi, stopień ochrony zabezpieczeń i wiele innych czynników. Do tego dochodzi odpowiedź na ważne pytanie: „co dalej?”. Wiele osób, które mają problem z zatrzaśniętym zamkiem, chce od razu wymienić go na nowy. Wtedy cennik netto prezentuje się następująco:

  • wymiana wkładki zwykłej – od 80 złotych;
  • wymiana zamka wpuszczanego – od 120 złotych;
  • wymiana zamka nawierzchniowego – od 150 złotych;
  • wymiana wkładki atestowanej – od 250 złotych;
  • wymiana zamku wpuszczanego klasy C – od 270 złotych;
  • wymiana zamku nawierzchniowego klasy C – od 280 złotych.

Powtórzmy: cena obejmuje nową część renomowanego producenta, koszty robocze oraz dojazd na terenie Warszawy i okolic. Serwis jest realizowany w trybie całodobowym (po wcześniejszym umówieniu), przez cały tydzień. Wystarczy zadzwonić, by po chwili cieszyć się otwartymi drzwiami i przeprowadzoną usługą.

Wybór ślusarza i… zamka ma znaczenie

Często nie przywiązujemy wagi do takich kwestii, jak wybór wkładki do zamka w drzwiach wejściowych do mieszkania, biura czy domu. Już bardziej interesują nas ewentualne systemy kontroli dostępu czy formy alarmu i ochrony zewnętrznej, podczas gdy absolutną podstawą jest po prostu solidny zamek. Różnica cenowa między standardowymi, a atestowanymi, certyfikowanymi zamkami i wkładkami antywłamaniowymi nie stanowi przepaści. Zdecydowanie warto zainwestować w rozwiązania, które są po prostu trwałe i trudniejsze dla potencjalnych włamywaczy.Nie zmienia to jednak faktu, że nawet najlepsze zamki trzeba czasem awaryjnie otworzyć i wymienić. Wtedy warto mieć pod telefonem sprawdzonego ślusarza, który dysponuje odpowiednimi narzędziami i ogromnym doświadczeniem. Dzwoniąc do naszego serwisu możesz liczyć na kompleksowe podejście. Awaryjnie otwieramy zamki w drzwiach czy samochodach, ale specjalizujemy się także w ich wymianie czy konserwacji. Sprzedajemy najlepsze rozwiązania renomowanych producentów i zawsze szukamy kreatywnych, bezpiecznych rozwiązań. Zapisz nasz numer, ponieważ w sytuacji kryzysowej może się przydać. Cenę usługi ustalimy indywidualnie, nie wahaj się skontaktować, choćby w tym momencie!